رفتن به محتوای اصلی
٢٢۴١٧٣٨٣ info@swi.ir
آدرس: زعفرانيه، خیابان مقدس اردبيلى، خیابان فرخ، پلاک يک، ساختمان فرخ، واحد ٨٠٢

به کتابخانه دیجیتال انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایران (کتابخانه دیجیتال زهرا السادات ترابی) خوش آمدید، برای جستجوی کتاب عنوان یا کلیدواژه مورد نظر را در کادر نوشته و جستجو کنید.

کتابخانه دیجیتال زهرا السادات ترابی

کتابخانه دیجیتال انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایران به نام خانم زهرا السادات ترابی نام گذاری شد. زهرا السادات ترابی از سال 1391 عضو انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایران بود و نقش مؤثری در توسعه دانش مددکاری اجتماعی ایفا نمود. او عضو تأثیرگذار تیم طراحی کننده راهنماهای مددکاری اجتماعی بیمارستانی بود که برای اولین بار در ایران طراحی و برای اجرا در بیمارستان ها در اختیار مددکاران اجتماعی قرار داده شدند. علاوه بر این زهرا السادات ترابی Supervisor تعداد زیادی از دانشجویان مددکاری اجتماعی بود. زهرا السادات ترابی در سانحه رانندگی در سال 1398 درگذشت. هیأت مدیره و اعضای انجمن علمی مددکاری اجتماعی کتابخانه انجمن را برای یادبود وی به صورت دیجیتال راه اندازی کردند.

در کتابخانه دیجیتال زهرا السادات ترابی امکان دسترسی به انواع مستندات با موضوع مددکاری اجتماعی و موضوعات مرتبط با این حرفه فراهم شده است. مهمترین اسنادی که در حال حاضر در کتابخانه در دسترس قرار گرفته اند، استانداردها و راهنماهای مداخله هستند که مددکاران اجتماعی می توانند در حوزه های مختلف از آنها بهره بگیرند. کاربران می توانند با جستجوی کلیدواژه مورد نظرشان، به اسناد دست یابند و متن کامل آنها را به صورت PDF دریافت کنند.

برگشت به بالا