رفتن به محتوای اصلی
٢٢۴١٧٣٨٣ info@swi.ir
آدرس: زعفرانيه، خیابان مقدس اردبيلى، خیابان فرخ، پلاک يک، ساختمان فرخ، واحد ٨٠٢
کتابخانه دیجیتال “زهرا السادات ترابی” افتتاح شد

کتابخانه دیجیتال “زهرا السادات ترابی” افتتاح شد.

کتابخانه دیجیتال زهرا السادات ترابی با هدف گرامیداشت یاد و خاطره ایشان و با گردآوری منابع تخصصی مددکاری اجتماعی، جهت دسترسی  دانشجویان، پژوهشگران و علاقه مندان  بر روی سایت انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایران قرار گرفت.

اسناد علمی این کتابخانه شامل کتاب، مقاله، نشریه و راهنمای عمل می باشد که در قالب فایل PDF قابل دانلود هستند.

در کتابخانه دیجیتال زهرا السادات ترابی امکان دسترسی به انواع مستندات با موضوع مددکاری اجتماعی و موضوعات مرتبط با این حرفه به صورت رایگان فراهم شده است. مهمترین اسنادی که در حال حاضر در کتابخانه در دسترس قرار دارند،  استانداردها و راهنماهای مداخله هستند که مددکاران اجتماعی می توانند در حوزه های مختلف از آنها بهره بگیرند. علاقه مندان  میتوانند با مراجعه به سایت انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایران و سپس ورود به بخش کتابخانه با جستجوی کلیدواژه مورد نظرشان، به اسناد دست یابند و متن کامل آنها را به صورت PDF دریافت کنند.

لازم به ذکر است در این کتابخانه قانون کپی رایت رعایت شده است و دانلود اسناد علمی بار گذاری شده بر روی سایت منع قانونی ندارند.

افرادی که تمایل به افزودن اسناد علمی به این کتابخانه دارند میتوانند عنوان پیشنهادی خود را جهت بررسی در بخش “تماس با ما” درسایت انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایران مطرح نمایند.

برگشت به بالا