رفتن به محتوای اصلی
٢٢۴١٧٣٨٣ info@swi.ir
آدرس: زعفرانيه، خیابان مقدس اردبيلى، خیابان فرخ، پلاک يک، ساختمان فرخ، واحد ٨٠٢
نمایش و تحلیل فیلم بدون تاریخ بدون امضاء

نمایش و تحلیل فیلم بدون تاریخ بدون امضاء

انجمن علمی دانشجویی مددکاری اجتماعی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایران، در روز دوشنبه مورخ 4 آذرماه 1398، نمایش و تحلیل فیلم بدون تاریخ و بدون امضاء را برگزار می نمایند. در این جلسه علاوه بر نمایش فیلم، بحث و گفتگو بر اساس اصول اخلاقی مددکاری اجتماعی با حضور عوامل فیلم و اساتید رشته ی مددکاری اجتماعی انجام خواهد گرفت.

در خلاصه ی فیلم آمده است، دکتر کاوه نریمان (امیر آقایی) در زمان رانندگی با یک موتورسیکلت که خانواده ای سوار آن بوده تصادف می کند. فردای آن روز او در محل کارش در پزشکی قانونی با جسدی روبه‌رو می‌شود که او را می‌شناخته اما از روبه رو شدن با خانواده متوفی خودداری می‌کند … این تصادف ساده آغازگر آشوب های درونی پزشکی است که سعی می کند در یک جامعه فردیت زده به اصول اخلاقی حرفه ای خود پایبند باشد و مسئولیت خود را در مرگ یک انسان تعیین کند.

“بدون تاریخ بدون امضاء” در عین تلخی به زیبایی کشمکش درونی نریمان و درد و رنج پدری که به خاطر یک اشتباه، کودکش را از دست داده است، به تصویر می کشد.

در همین راستا انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایران از علاقه مندان دعوت می نماید، تا در این نشست شرکت نمایند. لازم به توضیح است که به دلیل ظرفیت محدود مکان برگزاری، ثبت نام در این نشست الزامی است. متقاضیان جهت ثبت نام  می توانند با شماره ی 09213503076 جناب آقای جباری تماس حاصل نمایند.

مکان برگزاری، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، ساختمان فارابی، طبقه چهارم، اتاق 416

زمان، دوشنبه مورخ 4 آذرماه، ساعت 13 الی 17

برگشت به بالا